Hakkımızda

10 yılı aşkın tecrübe ve birikimlerini kullanarak ilaç,gıda ve kimya Sanayileri başta olmak üzere çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir.

Tasarım,imalat,Satış sonrası destek ve kesintisiz teknik servis aşamalarında müşteri memnuniyetini temel prensip edinmiştir.

Çağımızın gelişmiş teknolojilerini kullanarak;Genç,dinamik,tecrübeli ve herbiri kendi alanında uzmanlaşmış ekibimizle Yüksek kalite ve standartlarda üretim yapmaktayız.Gerek standart makinalarımızla gerekse özel imalatlarımızla müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

Misyonumuz

DNG paslanmaz makina olarak müşterilerimizden gelen öneri ve talepler doğrultusunda hızla gelişen dünya pazarının ihtiyaçlarını karşılayacak zamandan tasarrufu sağlayacak makina üretimi yapmaktayız.

Firmamız ilaç, gıda ve kimya sanayileri başta olmak üzere birçok sektöre hitap etmektedir

Kuruluş ilkelerimiz olan yüksek kalite,müşteri memnuniyeti ve kesintisiz teknik destekli üretim politikamız hızla gelişerek devam etmektedir

Vizyonumuz

Aralıksız devam eden AR-GE çalışmalarımızla yurt içi pazarda olduğu kadar uluslararası pazarda'da yerimizi almayı hedeflemekteyiz.

Ürünlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilecek niteliktedir.

Amacımız ülkemizin sanayisi için yüksek vasıflı ürünler ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.